Paintball – gwarancją mocnych wrażeń

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje się trochę wyżyć. Często wynika to z natłoku obowiązków, intensywnego trybu życia, stresu oraz braku czasu dla siebie. Dlatego też wiele osób szuka atrakcji, w których będą mogli się sprawdzić, wyżyć oraz doświadczyć nowych emocji i wrażeń. Dla tych osób właśnie świetną opcją jest paintball w Rybniku. Zainteresowany? Sprawdź poniżej.

Dla mocnych, sportowych charakterów

Pola paintball powstały dla osób, które chcą dobrze się bawić a przy tym nieźle zmęczyć. Nie należy tego traktować jako wojny z przeciwnikiem, tylko jako świetną zabawę z przyjaciółmi (lub innymi graczami, którzy aktualnie są na polu). Paintball Śląskie to miejsce o sporej powierzchni, gdzie zawodnicy (określone drużyny) wyposażone są w karabinki, czyli markery. Amunicja to żelatynowe kulki wypełnione farbą. Paintball w rybniku (oraz na innych polach także) polega na wyeliminowaniu drużyny przeciwnej bądź spełnieniu zadania określonego w scenariuszu gry.

Pola paintballowe

Przy zachowaniu zasad BHP ta gra jest w 100% bezpieczna (także dla dzieci od 15 lat). Niezbędna jest maska zakrywająca twarz i oczy, która chroni przed uderzeniem piłki z farbą. Organizatorzy najczęściej zapewniają kombinezony do gry, tak więc uczestnicy zabawy nie muszą się martwić, iż ich ubrania zostaną pobrudzone. To doświadczenie na pewno zostanie długo w ich pamięci, gdyż przeżycie jest nie do opisania. Tylko tu doświadczysz sportowych emocji i dużej dawki adrenaliny. Poczujesz się jak w filmie akcji, w którym musisz walczyć (ale rozsądnie) i tworzyć grupę z innymi.

Pasja

Paintball śląskie to miejsce, które przyciąga z miesiąca na miesiąc coraz więcej chętnych. Jeżeli kochasz ekstremalne przeżycia, sport i lubisz współzawodnictwo – na pewno się tu odnajdziesz. Dzięki wcześniejszemu przeszkoleniu przez doświadczonych instruktorów będziesz czuł się pewnie i bezpiecznie. Pola paintballowe to spora przestrzeń, dlatego też po kilku godzinach szybko poczujesz się jak po dobrym treningu. To miejsce idealne jest na wieczory kawalerskie, imprezy integracyjne w pracy oraz jako niespodzianka urodzinowa dla bliskich nam osób. Kto raz spróbuje, ten często tu wraca i to całymi rodzinami. Zabawa i emocje, których tu doświadczysz są nieporównywalne z żadnym innym sportem i z żadną atrakcją. Przekonaj się sam.

Redakcja