Najbardziej wartościowe kalendarze z kosmetykami

W tym roku zapanowała istna moda na kupowanie kalendarzy adwentowych z kosmetykami. Wszyscy chcą je już mieć. Każda nastoletnia dziewczyna marzy o tym, by pudełeczko z czekoladkami zamienić na błyszczącą skarbnicę małych opakowań z produktami pielęgnacyjnymi. Na który kalendarz adwentowy z kosmetykami warto jednak postawić? Oto najlepsze z nich!

Kalendarz Sephora Favorites

Nie jest to ekonomiczna propozycja, dlatego dedykuje się ją raczej dojrzalszym kobietom, niżeli tym młodszym. Cały kalendarz kosztuje bowiem 389 zł. Niby dużo, skoro podobne produkty innych marek można zdobyć już za stówkę, ale tutaj wyższa cena jest wyznacznikiem wyższej wartości. Kobiety, które już miały okazję go przetestować, są nim zachwycone. Co takiego można w nim zatem znaleźć?

Kalendarz marki Sephora w wariancie Favorites charakteryzuje się dużą różnorodnością. W okienkach występują zarówno kosmetyki typowo pielęgnacyjne, jak i te kolorowe, drobne gadżety oraz całkiem solidne opakowania perfum. Wszystko zostało zapakowane w prześliczny kartonik. Aż szkoda go odpakowywać.

Kalendarz NUXE

Tym razem nieco tańsza, ale równie fajna, a na pewno ciekawsza propozycja. Widząc wysokie zainteresowanie kalendarzami adwentowymi z kosmetykami, większość marek postanowiła je w tym roku wyprodukować i w ten sposób postąpiła nawet marka znana z produkcji naturalnych preparatów. Na co dzień jej wyroby można znaleźć głównie w aptekach. Nic więc dziwnego w tym, że kalendarz NUXE jest prawdziwą gratką dla kobiet dbających o wygląd.

Składa się on z miniaturowych wersji różnorodnych produktów pielęgnacyjnych marki NUXE – wśród nich m.in. kremy, maseczki, płyny do mycia twarzy, olejki i żele pod prysznic. Wszystko jest oczywiście pięknie opakowane. Koszt? Trzysta złotych.

Kalendarz BALEA

Ten kalendarz adwentowy z kosmetykami nie jest co prawda dostępny stacjonarnie w Polsce, ale można go zamówić przez Internet – i warto to zrobić, by sprawić prezent jakiejś małej kobietce. Nie kosztuje on wiele, bo jedynie sto złotych, a kryje w sobie całkiem sporą ilość zróżnicowanych produktów.

To, co jednak w kalendarzu BALEA zachwyca najbardziej, to jego przeurocza i dziewczęca szata graficzna. Różowe pudełeczko przyozdobiono białymi świątecznymi wzorami. Wygląda ono tak pięknie, że po wypakowaniu wszystkich okienek można je jeszcze wykorzystać.

Kalendarze adwentowe z kosmetykami kupisz na Kosmetykizameryki.pl

Redakcja