Trafiony prezent dla promotora

Okres majowo – czerwcowy to czas w którym każdego roku tysiące studentów zmaga się z obroną prac dyplomowych. Wówczas to wielu z nich zastanawia się jakim prezentem obdarować swego promotora, aby podziękować mu za włożony trud oraz sprawić mu ogromną radość.

Pióro i długopis – doskonały pomysł prezent

Co prawda każdy wykładowca decydujący się wziąć pod swoje skrzydła studentów jest za to finansowo wynagradzany, ale większość studentów uważa, warto również złożyć mu osobiste podziękowania i wręczyć mu drobny podarunek. W związku z tym wielu młodych ludzi przygotowujących się do obrony pracy dyplomowej często zastanawia się czym obdarować swego promotora, aby sprawić mu niespodziankę.

Od wielu lat wysokiej jakości pióro czy długopis stanowią sprawdzony prezent dla każdej osoby, którą to obdarza się szczególnym szacunkiem. Obecnie dostępne w wielu sklepach wieczne pióra cechują się dużą wytrzymałością oraz eleganckim designem, zatem prezent taki potrafi oczarować każda obdarowaną osobę. Taki klasyczny upominek znajdujący się w eleganckim opakowaniu nie tylko świetnie się prezentuje, lecz także jest bardzo użyteczny w codziennym życiu każdego naukowca.

Krawat z poszetką czy książka – jaki prezent wybrać?

Inną ciekawą opcją na prezent jest książka o tematyce bliskiej promotorowi. Warto wcześniej podpytać jacy autorzy oraz jaka tematyka książek interesuje promotora, a wówczas to prezent będzie z pewnością trafiony. Książki są bowiem dobrym prezentem, pod warunkiem, że zna się gust obdarowanej osoby.

Jeśli podczas cyklicznych spotkać z promotorem zauważymy, że preferuje on formalny ubiór, to wówczas krawat z poszetką będzie strzałem w dziesiątkę. Niemniej prezent taki z pewnością okaże się zbyteczny dla takiego promotora, który to woli raczej luźny styl ubierania się.

Alkohol czy słodycze – co wybrać dla promotora?

Niektóre osoby uważają, że nie wypada wręczać alkoholu, inne z kolei uważają że jest to doskonały prezent dla promotora. Wydaje się, że prawda leży pośrodku. W dużej mierze zależy to od polityki uczelni oraz stosunków w jakich znajduje się student z promotorem. Jeśli student żyje z nim na bardziej luźnej stopie, to wówczas butelka wysokiej jakości trunku z pewnością okaże się trafionym upominkiem. Litrowa butelka dobrej whisky czy koniaku z pewnością umili wieczory takiemu promotorowi.

Niemniej bardziej uniwersalnym prezentem są słodycze. Pięknie zapakowany kosz ze słodkościami w środku zawsze prezentuje się efektownie i potrafi wywołać uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby.

Prezent dla promotora znajdziesz w ofercie Bengraversky.com.

Redakcja