Biuro w dogodnym położeniu

Jesteś przedsiębiorcą z Górnego Śląska i szukasz dla siebie wsparcia w sprawach finansowych? Jesteś klientem indywidualnym i pragniesz znaleźć firmę, która objaśni zawiłości systemu finansowego bądź szukasz porad rachunkowych? W tych wszystkich sprawach pomoże i uratuje Taxmentor – biuro rachunkowe z Katowic.

Lokalizacja i obsługa

Taxmentor to biuro położone w dogodnej i wprost idealnej dla klienta lokalizacji. Wskazane biuro rachunkowe mieści się bowiem przy ulicy Staromiejskiej 6 w Katowicach. Jest to boczna ulica rynku, nie ma więc mowy o błądzeniu i szukaniu godzinami siedziby biura. Ponadto po drugiej stronie budynku, w którym mieści się biuro zlokalizowana jest stacja tramwajowa a dwie ulice dalej stacja kolejowa. Pokazuje to, że nawet osoby z innych dzielnic Katowic, jak i spoza miasta mogą w łatwy sposób odnaleźć biuro i skorzystać z jego usług.

Jeśli z jakichś powodów przedsiębiorca nie jest w stanie dotrzeć do biura, nie stanowi to żadnego problemu. W sprawach poważniejszych wymagających analizy dokumentów biuro gwarantuje dojazd do klienta oraz możliwość przesyłania dokumentów pocztą czy kurierem. Kontakt z biurem można nawiązać drogą mailową, oraz przez media społecznościowe takie jak Skype czy GG. Ważną rolę we współpracy z klientem pełnią też serwery FTP umożliwiające szeroki dostęp do danych.

Sposób pracy biura

Taxmentor – biuro rachunkowe z Katowic to firma nowoczesna i ambitna. Posiada dynamiczny zespół młodych, wykształconych ludzi w szybkim tempie obsługujących klienta. Opisywane biuro posiada licencję ministra finansów oraz współpracuje z wieloma innymi biurami na terenie całego kraju. Świadczy to o rozwojowości firmy i prestiżu jakim cieszy się nie tylko wśród klientów, ale wobec innych biur i instytucji państwowych.

Dodatkowym atutem biura jest stosowanie licencjonowanego oprogramowania Symfonia, które zapewnia sprawne gromadzenie, przetwarzanie i analizę danych. Zastosowanie ,,Symfonii” pozwala usprawnić system obsługi klienta.

Koszty

Firma świadczy kompleksowe usługi nie tylko rozliczania podatków czy pomocy w prowadzeniu finansów. Taxmentor świadczy też usługi profesjonalnego doradztwa biznesowego oraz marketingu. Atutem firmy jest bez wątpienia to iż ceny usług są obliczane wedle ich rozpiętości problemowej i czasowej, a nie są jednakowe dla wszystkich. Jest to system bardziej sprawiedliwy, bo jak wiadomo usługi usługom nierówne.

Artykuł powstał przy pomocy specjalistów z Taxmentor – biuro rachunkowe z Katowic.

Redakcja