News

JednymZdaniem.pl to niezależny portal opinii. Waszych opinii. Naszą pasją jest dziennikarstwo. Rozumiemy je jako ciągłe stawianie pytań w najważniejszych i najbardziej aktualnych kwestiach. Odpowiedzi każdy udziela sam. Dobry dziennikarz nie wskazuje, co ma myśleć jego odbiorca, ale o czym. Liczy się każda opinia.

 

 

Piszą:

"Kwiatowy"

Kulturoznawca z powołania, nieustannie poszukujący odpowiedzi na zadawane przez siebie pytania. Zafascynowany pięknem nauki oraz sztuki, której poświęca znaczną część wolnego czasu.

"Juliet"

Studentka kierunku ''Dziennikarstwo i komunikacja społeczna''. Pisze od zawsze. Grafomania przerodziła się w warsztat, warsztat - w pracę. Zainteresowana polityką, historią i kulturą. Dosyć konkretna i sceptyczna, nie lubi owijać w bawełnę, choć bardzo się stara. W wolnych chwilach śpiewa operowo.

Magdalena Kaczyńska

Socjolog z wykształcenia, dziennikarz z zamiłowania. Obcowanie z kulturą nie jest jej obce - pasjonatka kina, literatury i teatru. Sport i taniec, to dziedziny, którym oddaje się w wolnym czasie. Na co dzień uważny obserwator ludzkich zachowań i odpowiedzialnych za nie mechanizmów. Lubi zdobywać nowe doświadczenia i podejmować wyzwania.